WAKACYJNY KURS

BUSINESS ENGLISH

Wyjątkowe zajęcia w grupie 3-5 osób w szkole językowej zlokalizowanej w industrialnych wnętrzach Fabryki Porcelany w Katowicach.

O kursie

Business English Academy to jedyna szkoła w Katowicach oferująca w stałej ofercie kursy grupowe Business English na wszystkich poziomach zaawansowania, również dla początkujących, w tym metodą Direct. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego kadra lektorów składa się wyłącznie z osób posiadających wykształcenie wyższe filologiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu kursów dla osób dorosłych.

Dlaczego nasze kursy grupowe Business English są właśnie dla Ciebie:

 • marzysz o rozpoczęciu przygody z Business English i skierowaniu swojej kariery zawodowej na nowe tory?
 • chcesz nawiązać nowe i ciekawe kontakty biznesowe z ludźmi z różnych branż?
 • chcesz nabrać pewności siebie w używaniu języka w środowisku pracy w obecności innych?
 • prowadzisz negocjacje, spotkania biznesowe lub zajmujesz się kontaktem z klientem zagranicznym?
 • twoi współpracownicy lub klienci używają wyszukanych wyrażeń biznesowych, których nie znasz?
 • pragniesz wzbogacić słownictwo, terminologię biznesową, rozwinąć umiejętność prowadzenia korespondencji, rozmów handlowych , negocjacji, profesjonalnych prezentacji?
 • Z nami osiągniesz swoje cele językowe!

Małe grupy

Wysoki komfort nauki w grupach 3-5 osób

90 minut zajęć

80% czasu zajęć przeznaczone na aktywne konwersacje

Metoda bezpośrednia

Najszybsze efekty, również z native speakers na wszystkich poziomach

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking na terenie Fabryki Porcelany

1x w tygodniu

Intensywne zajęcia 1 raz w tygodniu 90 minut

Wpisowe 0 zł

Brak dodatkowych opłat za rezerwację miejsca

Jak wyglądają zajęcia

Metoda bezpośrednia:

 • szybkość i skuteczność nauki
 • wykształcanie odruchów językowych
 • minimalizowanie użycia języka polskiego w czasie lekcji
 • współczesny język zajęć
 • stopniowe wprowadzanie zagadnień gramatycznych w przyjaznej formie
 • dbałość o poprawne tworzenie wypowiedzi
 • rozbudowana i ściśle zorganizowana forma regularnych powtórek materiału
 • zintegrowana platforma internetowa
 • ponad 100 dodatkowych godzin nauki
 • nagrania z całością materiałów dostępnych w podręczniku

Zdecydowana większość osób pragnących nauczyć się języka obcego za cel stawia sobie umiejętność płynnego i swobodnego mówienia – Metoda Bezpośrednia jest w tym przypadku najefektywniejszą formą nauki.

Z nami rozpoczniesz swoją przygodę z Business English, niezależnie od poziomu na którym obecnie jesteś!


Nasz zespół

Rafał Deda

Pomysłodawca i założyciel Business English Academy. Dyrektor szkoły, metodyk, tłumacz i lektor. Specjalizuje się w nauczaniu Business English oraz tłumaczeniach ustnych i pisemnych - towarzyszy kluczowym klientom w ich podróżach zagranicznych (Izrael - tematyka medyczna, Dubaj - finanse i inwestycje, Bułgaria - kryptowaluty), tłumaczy symultanicznie i konsekutywnie wydarzenia w kraju (KTW Fashion Week, wykłady prof. Robina McWilliama na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie).

Magdalena Piasecka

Manager ds. szkoleń językowych. Serce Business English Academy. Odpowiedzialna za jakość i efektywność szkoleń językowych oraz zadowolenie i satysfakcję kursantów.

Mateusz, lektor

Lektor i tłumacz z dziesięcioletnim doświadczeniem. Jako lektor zaraża pasją do języka i kultury angielskiej dzieci, dorosłych oraz grupy biznesowe. Jako tłumacz Mateusz zajmuje się tłumaczeniami ustnymi oraz pisemnymi tłumaczeniami dla biznesu i specjalistycznymi z zakresu psychologii, coachingu oraz przemysłu ciężkiego. Jego pasją jest tłumaczenie filmów festiwalowych (np. na Lubuskie Lato Filmowe) oraz prowadzenie wypraw w egzotyczne zakątki świata.

Natalia, lektor

Natalia od 7 lat uczy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Wierzy w indywidualne podejście do każdego ucznia, więc jej kursy zawsze są dostosowane indywidualnie lub pod potrzeby grupy. Ukończenie studiów pierwszego stopnia w Wielkiej Brytanii pozwoliło jej uzyskać dużą dawkę wiedzy na temat kultury krajów anglojęzycznych oraz akcentu brytyjskiego.

Rory, native

Rory has joined the team from previous position teaching in Asia. He specialises in business and financial English. Rory originally trained at International House London in 2014. In addition to teaching Rory has also worked in the film and television industry. He moved to Katowice in March 2021.

Bartek, lektor

Bartek ma 19 lat doświadczenia w pracy jako lektor. Specjalizuje się w prowadzeniu kursów językowych na poziomie A1, A2, B1 oraz kursów dla dzieci i młodzieży English Kids. Pasją Bartka są fotografia i podróże, o których chętnie opowiada. Z Business English Academy związany od początku. Na kursach grupowych uczy szybką i skuteczną metodą konwersacyjną Direct Method oraz Direct Kids.

Dodatkowo w cenie zajęć!

Nagrania mp3

Wszystkie treści podręcznika dostępne w formie mp3

Aplikacja mobilna

Darmowa aplikacja mobilna zintegrowana z kursem

Recenzje naszych kursantów

Sylwia Łukaszczykiewicz

Polecam serdecznie. Zajęcia przygotowane z największą starannością. Wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm.

Profesjonalizm, doświadczenie a z drugiej strony indywidualne podejście do klienta, elastyczność i super efektywne zajęcia on-line to coś co najbardziej sobie cenie we współpracy z Business English Academy! Polecam!

Michał Miczajka

Adam Przybyła

Z całą pewnością mogę polecić Business English Academy oraz współpracę z Rafałem. Jeśli szukasz indywidualnego podejścia oraz profesjonalizmu to trafiłeś pod dobry adres.

Najlepsza szkoła językowa do jakiej uczęszczałam. Bardzo fajny sposób uczenia, małe grupki, wspaniały nauczyciel i świetny kontakt jeśli chodzi o sprawy organizacyjne dotyczące zmiany terminu czy odrabiania zajęć. Gorąco polecam!

Martyna Liszka

Anna Wieklińska

Business English Academy jest bardzo dobrym miejscem na naukę bądź szlifowanie języka angielskiego. Posiada profesjonalnych lektorów, otwartych i bardzo elastycznych, a przy tym kompetentnych i doświadczonych młodych ludzi. Wszystko w języku angielskim okraszone dobrym poczuciem humoru. Polecam.

Profesjonalizm i miła atmosfera to główne atuty szkoły. Sam prowadzący zajecia to człowiek, który potrafi zmotywować do ciężkiej pracyNawet brak systematyczności, który doskwiera prawie każdemu w zderzeniu z wytrwałością i indywidualnym podejściem Rafała do każdego ucznia nie jest w stanie zahamować postępów Wspaniała szkoła i wyjątkowy człowiek Polecam !!!

Agnieszka Kostempska

5,0

Recenzje naszych kursantów:

Przeczytaj 35 recenzji na Facebooku TUTAJ

Przeczytaj 70 recenzji na Google TUTAJ.

Sprawdź nasze profile na LinkedIn, Facebooku i Instagramie:

Polecają nas

Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły w

XIX-wiecznej Fabryce Porcelany

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą ↓

*Politykę prywatności można sprawdzić TUTAJ

Zbuduj lub zwiększ swobodę porozumiewania się w codziennych sytuacjach lub w pracy!

od 349 zł / miesiąc

tel. 510 288 588

ul. Porcelanowa 23B (1 piętro)

Fabryka Porcelany

40-246 Katowice

Sprawdź nasze profile na LinkedIn, Facebooku i Instagramie: